ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

 


روشهاي خانگي داشتن لب هايي خوش رنگ


براي اينکه لب هايي خوش رنگ داشته باشيد نياز به به کار گيري هميشه از اسباب و اثاث پيرايش وجود ندارد . به کار گيري مداوم از اسباب و اثاث آرايش و پيرايش زخم هاي دورازشوخي را متوجه سالم شما مي‌کنند . براي داشتن لب هايي خوش رنگ مي‌توانيد از روشهاي خانگي و طبيعي امداد بگيريد . ما درين مقاله مثال اي از شايسته ترين روشهاي خانگي براي داشتن لب هايي خوش رنگ را به شما معرفي مي کنيم.


 بهترين مارک رژلب


داشتن لب هايي خوش رنگ، قشنگ و صورتي، منظور بخش اعظمي از اشخاص بخصوص خانم ها هست. براي پيشگيري از هر سيرتکامل سوراخ و بي آبي لب ها و داشتن لب هايي قابل انعطاف و صاف و خوش رنگ، نکات مهمي که به دنبال روايت شده ميباشد را بخوانيد.


 


10 طريق موءثر براي داشتن لب هايي خوش رنگ و قشنگ


1- به کارگيري از آب چغندر، شايسته ترين منش صورتي کردن لب به صورت طبيعي هست. چغندر به طور حيرت آوري مؤثر ميباشد. براي انجام اين فعاليت، نخست چغندر را در ادغام کن ريخته و به طور کامل آب آن را بگيريد. ميتوانيد آب چغندر را در سردخانه محافظت نماييد. روزي 3 تا 4 توشه و به دوران 20 دقيقه آب چغندر را روي لب هاي خويش قرار دهيد و بعد آن را بشوييد.


 


 


 


داشتن لب هايي خوش رنگ با به کار گيري از آب چغندر


در‌حالتي که قصد خارج رفتن از خانه را داريد و نميخواهيد از رژلب استعمال نماييد، بهتر ميباشد از آب چغندر به کارگيري کنيد. آن به صورت طبيعي لب هاي شما‌را خوش رنگ مي سازد.


 


روغن زيتون


2- پيشين از خزينه، مقداري روغن زيتون را به ياري يک پد پنبه اي به لب هاي خويش بماليد. بعداز يک‌سري دقيقه لب هاي خويش را بشوييد و بگذاريد کم آب شوند. با اين کار، به هيچ بالم لبي در تمام ارتفاع روز، نياز نداريد.


 


 


 


داشتن لب هايي خوش رنگ با استعمال از روغن زيتون


بطور شبيه ميتوانيد از روغن ميخک، براي لب هاي خويش به کارگيري فرمائيد که دارنده خاصيت ضد عفوني کننده بوده و رخنه‌ هاي لب را ترميم کرده و بهبود مي‌بخشد.


 


3- چهار يا اين که پنج تا گلبرگ رز قرمز‌رنگ را به طور کامل له نمائيد و لب هاي خويش را با آن ها بپوشانيد. گلبرگ ها خير فقط بلافاصله سبب ساز قرمز‌رنگ شدن لب ميگردند بلکه آن را قابل انعطاف و صاف نيز مي‌نمايند. روزمره اين کار را 2 تا 3 توشه انجام دهيد. شما مي‌توانيد با ترکيب کردن گلبرگ هاي خرد گرديده با خامه شير ( سرشير) بالم لب تهيه و تنظيم فرماييد. صرفا کافيست آنان‌را تماما با هم ادغام کرده و به زمان 20 دقيقه روي لب هاي خويش قرار دهيد. آن گاه لب هاي خويش را بشوييد. با اين فعاليت، لب ها قابل انعطاف مي‌شوند.


 


 


 


4- به مراد قابل انعطاف و خوش رنگ آميزي لب هايتان مي‌توانيد از کره طبيعي نيز به کار گيري کنيد. روزمره 2 تا 3 توشه لب ها را با پاره اي کره گرم ماساژ دهيد. اينکار مؤثر خواهد بود.


 


روغن خردل


5- روغن خردل، يک طريق درماني کهن براي بهبود لب هاي کم آب ميباشد که درحال حاضر تعداد يه خرده از اين شيوه استعمال مينمايند. پيشين از خواب، يکسري قطره روغن خردل را روي ناف ريخته و آن را مقداري ماساژ دهيد و صبح روز آن‌گاه، فيض را ملاحظه کنيد. اين روغن، لب هاي شکاف خورده اي که در گير خون ريزي گرديده اند را بهبود بخشيده و آنان‌را قابل انعطاف و صاف مينمايد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دخترونه‌های از مد افتاده Todd مبلمان اداري آدينا دانلود آهنگ با لینک مستقیم توليد کننده انواع رنگ ترافيک Derrick وبلاگ معرفت الله الان خرید کن درب اتوماتيک سايبان برقي همه چیزدرباره سفال و صنعت سفالگری